11 lis 2015

11. Sorry


Dzień Dobry.
Tak, tak to ja Fantazja. Nie zaginęłam, i nie zapomniałam o was, codziennie na telefonie wchodziłam na bloga by spojrzeć jak przeze mnie upada. Niestety ale takie są realia, taka jest szkołą. To nie są wakacje, dzięki którym mogłam siedzieć przy laptopie i robić nowe pracę. Naprawdę bardzo was za to przepraszam, ale od września nie zrobiłam nic nowego, dzisiejszy dzień był dla mnie takim malutkim przełomem. Przepraszam zarówno odwiedzających jak i zamawiających, jest mi strasznie głupio, bo wiem, że jeśli teraz wejdziecie będziecie się czegoś po mnie spodziewali, a pokaże wam jedynie marny nagłówek. 

Chcę jedynie powiedzieć, że potrzebuję krótkiej przerwy, prawdopodobnie do Grudnia, bo wtedy kończy mi się 1 półrocze. Obiecuję, że jak tylko się ogarnę wrócę do was, prawdopodobnie ze zdwojoną siłą, jak i pomysłami. Może nie koniecznie na tym blogu, ale wrócę :)

Gdyby ktoś chciał mieć ze mną jakikolwiek kontakt:
E-mail: fan0tazja@gmail.com / calpal1@wp.pl
GG: 53348097 (rzadko używane)
DA: pinaqoladaFantazja

3 komentarze:

 1. To zrozumiałe :) mam nadzije że gdy wrócisz wszytsko będzie cudowne jak teraz x w co nie wątpię :* powodzenia w szkole x

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że nie masz za co przepraszać. Najważniejsze sprawy powinny być zawsze na pierwszym miejscu więc doskonale cię rozumiem :-)
  Swoją drogą... Nagłówek, choć wydaje się prosty, bardzo mi się podoba! :-)
  Życzę wszystkiego dobrego, trzymaj się.
  Scar.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie masz za co przepraszać. teraz własnie tak jest - szkoła daje popalić. xx
  jednak będę czekać i nie ważne czy tu czy na inny m blogu xx

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy